Altın Pusula Ödülleri’ne başvurular başladı

18'incisi düzenlenecek Altın Pusula'da yeni kategoriler yer alıyor.

26.12.2018 - 17:08 | MediaCat

19. Altın Pusula kazananları belli oldu

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından 18’incisi gerçekleştirilecek “Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri” için başvuru süreci başladı.

Kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları ve eğitim kurumlarının başvurularını Altinpusula.org adresi üzerinden gerçekleştirebilecekleri Altın Pusula’da Büyük Ödül, Jüri Özel Ödülü ve kategori ödüllerinin yanı sıra “Betül Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler Ödülü ve Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü de dördüncü kez sahiplerini bulacak. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğiyle verilen “UNDP Business for Sustainable Development Goals Ödülü” sekizinci, Kadın Girişimcileri Derneği (KADİGER) işbirliğiyle verilen “TÜHİD – KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü” ise üçüncü kez sahiplerini bulacak.

18’incisiyle birlikte Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ne En İyi Uygulama Örnekleri ve Süreklilik /Sürdürülebilirlik kategorileri eklendi. Kapsamı genişletilen Dijital İletişim kategorisinde ise Ünlü Kullanımı ve Influencer Kullanımı kategorileri yer alacak. Kurumsal Sorumluluk ve Sponsorluk İletişimi altı kategorileri Turizm ve Tarım kategorilerini de içerecek.

18. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde yer alacak 21 kategori şöyle: Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital İletişim, En İyi Uygulama Örnekleri, Süreklilik/Sürdürülebilirlik, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Kurumsal Raporlar, Kurumsal Yayınlar, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Türkiye Markası Kategorisi, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.