Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödüllerine başvurular başladı

Halkla ilişkiler sektöründeki hizmet kalitesinin yükseltilmesini ve mesleki gelişimin desteklenmesini amaçlayan ödüller, sektörün tek yarışması.

01.12.2006 - 00:00 | MediaCat

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri, bu yıl altıncı kez sahiplerini bulacak. Halkla ilişkiler sektöründeki hizmet kalitesinin yükseltilmesini ve mesleki gelişimin desteklenmesini amaçlayan ödüller, sektörün aynı zamanda tek yarışması.
TÜHİD Başkanı Fügen Toksü, sektörün büyümesine paralel olarak Altın Pusula yarışmasına başvuran projelerin her geçen yıl arttığını belirterek, kuruluşların kaynak yaratarak gerçekleştirdikleri iletişim projeleriyle Altın Pusula’ya katılmalarını beklediklerini söyledi.
Kuruluşların ve halkla ilişkiler ajanslarının birden fazla kategori için başvuru yapabileceği 6. Altın Pusula yarışmasında; kurum içi iletişim, pazarlama iletişimi ve bütünleşik pazarlama projeleri, kriz yönetimi, etkinlik yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk (çevre, eğitim, sağlık, kültür&sanat ve diğer), e-iletişim, sivil toplum kuruluşları, kamu kuruluşları ve genç iletişimciler kategorilerinde ödül verilecek. İletişim Fakültesi öğrencilerinin katılacağı Genç İletişimcilerde bu yılın konusu ise “Küresel İklim Değişiklikleri Problemi ve Sonuçlarının Kamuoyuna Anlatılması” olarak belirlendi.
Ödüller için başvuruda bulunulan halkla ilişkiler projeleri, “Altın Pusula Seçici Kurulu” tarafından değerlendirilerek Nisan ayında yapılacak Ödül Töreni’nde kamuoyuna açıklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.