Altın Pusula başvurusu için son günler

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından bu yıl onuncusu düzenlenecek Altın Pusula Halkla İlişkiler yarışmasına başvurular devam ediyor

28.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından bu yıl onuncusu düzenlenecek Altın Pusula Halkla İlişkiler yarışmasına başvurular devam ediyor

TÜHİD “Altın Pusula”nın bu yıl onuncusunu gerçekleştirilecek. TÜHİD Başkanı Fügen Toksü, 10. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ne başvurmak isteyen, özel kuruluşlar, kamu kuruluşları ve STK’ların öncelikle başvurularını yapmalarını ve sonra da projelendirme çalışmalarına devam edebileceklerini özellikle hatırlattı. Toksü, iletişim yöneticilerinden yaptıkları projeleri Altın Pusula’ya katılmaları konusunda destek olmalarını da istedi. Altın Pusula başvurular www.altinpusula.com adresinden online olarak yapılabilecek.

10. Altın Pusula Ödülleri kapsamında; Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, E- İletişim, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Kategori Dışı Projeler kategorilerinde ödüller verilecek.

Altın Pusula’nın tüm kategorilerinde, hem proje sahibi kuruluşlar, hem de bu projede birlikte çalıştıkları halkla ilişkiler ajansları ödüllendirilecek.