Altın Örümcek web ödülleri

Altın Örümcek web ödüllerine başvuru için son 4 gün

27.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Altın Örümcek web ödüllerine başvuru için son 4 gün

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar 9. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne ilginin yoğun olduğunu belirterek geçen yılın aynı dönemine göre kıyaslandığında başvuru sayısında artış gözlendiğini belirtti.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 35 kategoride 2010 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projeler ödüllendiriliyor. Son başvuru tarihi 31 Ocak Pazartesi.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar, başvuruların 31 Ocak tarihine kadar

www.altinorumcek.com web sitesinden yapılacağını belirtti. 03 Ocak’ta başlayan başvuru sürecini değerlendiren Avcılar yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını ifade ederek bir önceki yıl ile kıyaslandığında başvuru sayılarında artış yaşandığını vurguladı. www.altinorumcek.com web sitesinde yer alan 35 kategori içerisinden, web sitelerinin değerlendirilmesi için en fazla üç farklı kategoride başvuru yapabiliyorlar. Altın Örümcek adayları birden fazla web sitesi için başvuruda bulunabiliyor.

 

Adaylar

9. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin basın ana sponsoru Sabah Gazetesi oldu. Basın sponsorları arasında Btnet.com.tr, Macline, Newtech, Telepati Telekom ve Tele.com.tr yer aldı. Kurumsal Haberler online medya sponsoru, MBotego ve Technotoday ise destekleyenler arasında bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.