Altın Kelebek magazinin gündemine oturdu

Haziran ayı magazin gündemine Altın Kelebek Ödül Töreni damgasını vurdu.

04.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Haziran ayı magazin gündemine Altın Kelebek Ödül Töreni damgasını vurdu. Medya Takibi Ajansı Interpress’in yaptığı araştırmaya göre, bu yıl 38.’si düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni hakkında yayınlanan 165 haberle geçtiğimiz ayın gündeminde ilk sırada yer aldı.

İki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan incelemede, Haziran ayında yazılı basındaki magazin gündeminde ikinci sırada, Almanya’daki tedavisini tamamlayarak yurda dönen İbrahim Tatlıses, çıkan 112 haberle yer aldı. Magazin gündeminin üçüncü sırasında 79 haberle yer alan konu ise, ‘Özel Hayatlar’ oyununda rol arkadaşı Cihan Ünal’ın tacizine uğradığı iddiasının yer aldığı açıklamalarla gündeme gelen Hande Ataizi oldu.

Yaz başında “Aşk” haberleri sayfaları doldurdu

Interpress’in geçen ay magazin sayfalarındaki gündeme ilişkin araştırmasında, yayınlanan aşk haberlerinin sayısının 100’ü geçtiği ortaya çıktı. Çıkan haberler arasında en çok Murat Dalkılıç – Ekin Türkmen, Tuba Büyüküstün – Onur Saylak ve Mahsun Kırmızıgül’ün yeni aşkı hakkında haberler ilk sıralarda yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.