All-Rounder için geri sayım

Yarışma 5-7 Şubat tarihinde gerçekleşecek.

30.12.2015 - 11:33 | MediaCat

Sektörün gelecek vaat eden gençleri için

“Round the game out!” sloganıyla yola çıkan ve Türkiye’nin gelecek vaat eden iki öğrencisini bulmak amacıyla düzenlenen iş dünyası yarışması All-Rounder, 5-7 Şubat 2015 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Tüm aşamalarıyla All-Rounder

Yöneylem Araştırma Kulübü tarafından düzenlenen yarışma kapsamında internet üzerinden gerçekleşecek bir ilk elemenin ardından 80 kişi 40 takım oluşturarak iki gün boyunca pazarlama, strateji ve müzakere “round”larına girerek çeşitli şirketlerden gelen vakaları çözecekler.

Başarılı olan takımlar sözel iletişim yeteneklerini, ikna kabiliyetlerini ve yarışmaya katıldıkları partnerleriyle uyumlarını sergileyecekleri bir final “round”una katılacaklar.

Kazanan takımların üyeleri her alanda başarılı “All-Rounder” sıfatının yanı sıra 5.000 TL para ödülü ve Koç Üniversitesi Yüksek Lisans Programı bursu kazanacak. İkinci takıma ise 2.500 TL’lik para ödülü verilecek.

4 Ocak’a kadar başvuruları kabul eden All-Rounder’a başvurmak isteyen öğrencilerin Buyak.org adresini ziyaret ederek başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.