Ali Taran’dan AKP’ye ilk sunuş

Reklamcı Ali Taran, 13 Şubat Salı günü düzenlenen ve reklam stratejilerinin tartışıldığı AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısına

14.02.2007 - 15:23 | MediaCat

Reklamcı Ali Taran, 13 Şubat Salı günü düzenlenen ve reklam stratejilerinin tartışıldığı AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısına katıldı. Toplantıda, AKP için 10 yıllık vizyon çizerek çalışmalar yapacağını söyleyen Taran, genel seçimlerde uygulayacağı kampanya teknikleri konusunda görüşlerini dile getirdi.

Ali Taran’ın toplantıda, AKP’nin hangi mantıkla seçimlere hazırlanması gerektiğinden, partinin ne gibi eksikleri olduğuna kadar birçok konuda görüşlerini ifade etti. genel seçimlere yönelik AKP’nin reklam stratejilerinin tartışıldığı toplantıda Taran’ın, AKP için 10 yıllık vizyon çizerek çalışmalar yapacağını söylediği belirtildi.

Ali Taran, AKP ile çalışacak olması durumunda genel seçimlerde kullanılacak reklam kampanyasını Erol Olçak’ın yönetimindeki Arter Reklam’la birlikte yürütecek.

Anlaşma sağlanması durumunda Taran, seçim çalışmalarında ’10 yıllık bir vizyon’ vurgusuyla kampanya yürütecek. AKP, Taran’la çalışma yönünde olumlu görüş oluştuğu belirtmesine karşılık henüz bir karar alınmadığını belirtiyor.

3 Kasım 2002’de yapılan genel seçimlerde Genç Parti ile çalışan Taran, Uzan’ın genel başkanlığını yaptığı partinin seçimlerde yüzde 7.25 oy almasında etkili olmuştu.

Taran, Tayyip Erdoğan’a geçtiğimiz hafta İstanbul’da yaptıkları bir görüşmede projelerini sunmuştu. Ayrıca Taran, Başbakan’a bir brifing de vermişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.