MediaCat

Algida’nın Pazarlama Müdürlüğüne Şükrü Dinçer atandı

Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar’ın ardından Algida üst yönetimine

Algida’nın Pazarlama Müdürlüğüne Şükrü Dinçer atandı

Unilever Türkiye, ‘lider yetiştirme’ misyonuna bir yenisini ekleyerek, Algida Pazarlama Müdürlüğü görevine ‘içerden bir ismi’ getirdi. Unilever’in Hollanda’daki Genel Merkezi’nde Unilever Foodsolutions AMET (Afrika, Orta Doğu ve Türkiye) Bölge Pazarlama Müdürü olan Şükrü Dinçer, Algida Pazarlama Müdürlüğü’ne atandı. Böylece, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü Ahmet Coşar’ın Eylül 2006’da Algida Genel Müdürlüğü’ne getirilmesinin ardından yine grup şirketlerinde çalışan bir isim, üst düzey bir pozisyona atanmış oldu.

Atamayla ilgili bir açıklama yapan Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Algida’nın müşteri memnuniyeti konusunda yakaladığı başarının arkasında çalışan kadrosunun yer aldığını, Şükrü Dinçer ile yeni dönemde başarılarının artarak süreceğine inandıklarını söyledi. Coşar şöyle konuştu: “Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne yalnızca müşterinin tercihleri yönünden bakmıyoruz. Müşteri memnuniyetine giden yol çalışan memnuniyetinden geçiyor. Algida’dan, öncelikle çalışanlarımızın memnun olması gerekiyor. Bu nedenle Algida’ya adım attıkları ilk günden itibaren onları geleceğin liderleri olarak düşünüyor ve yetiştiriyoruz.”

Algida Pazarlama Müdürlüğü’ne getirilen Şükrü Dinçer, 1973 İstanbul doğumlu. Alman Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu ve Koç Üniversitesi’nde MBA yaptı. 1997’de Lever Türkiye’de kariyerine başladı. 1998’de Algida’da Şirket Planlama Müdürü oldu. 2001’de Magnum, Cornetto ve Max’tan sorumlu olarak Algida Marka Müdürlüğüne getirildi. 2003’te Hollanda’nın Rotterdam kentinde bulunan Unilever Genel Merkezi’nde Foodsolutions Avrupa Pazarlama Proje Müdürü oldu. 2005’te aynı şirketin AMET (Afrika, Orta Doğu ve Türkiye) Bölge Pazarlama Müdürlüğüne getirildi. İngilizce ve Almanca bilen Dinçer, evli ve bir çocuk sahibi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.