Aldatma sitesi, aldatan ABD başkanlarını örnek gösteriyor

AshleyMadison.com’dan ilginç Başkanlar Günü kampanyası.

14.02.2014 - 16:29 | Ozan Mert

AshleyMadison, evli veya ilişkisi olan insanlara yönelik bir çöpçatanlık sitesi. “Hayat kısa. İlişki yaşa” gibi bir slogana sahip bu ilginç site, ABD’de her yıl Şubat ayının üçüncü pazartesinde kutlanan Başkanlar Günü vesilesiyle ilginç bir reklam kampanyası hazırladı. Vatandaşların Başkanlar Gününü kutlayan site hazırlattığı billboardlara adı aşk skandallarına karışmış Amerikan başkanlarını taşıdı.

İlanda ABD Başkanları Roosevelt, Kennedy ve Clinton sus işareti yapıyor. Roosevelt’in, karısının sekreteri dahil beş kadınla evlilik dışı ilişki yaşadığı iddia ediliyor. Kennedy’nin ise Marilyn Monroe’dan başka altı kadınla adı anılıyor. Clinton, malum.

“Kim demiş eşini aldatanlar hayatta bir yere gelemez diye?”diye soran AshleyMadisonkampanyadaki ilk billboard kullanımı için Arkansas’ta Bill Clinton’ın bir zamanlar yaşadığı şehir olan LittleRock’taki ucuz bir motelin girişini seçmiş.

Kaynak: Business Insider

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.