MediaCat

Albay Sanders ile sitcom usulü aile saadeti

KFC’nin yeni kampanyası, başrolde Seinfeld dizisinin George Costanza’sı Jason Alexander’ı ağırlıyor.

Albay Sanders ile sitcom usulü aile saadeti

Hedef kitlesinin beğenisine sunduğu dört çeşitli yeni menüsü Fill Ups’ın tanıtımı için kolları sıvayan KFC, zamanda hızlı bir yolculuk yaparak izleyicileri gülme efektlerinin hüküm sürdüğü sitcom dünyasına götürdüğü bir kampanya yayınladı.

NBC’nin dokuz sezonluk efsane sitcom’u Seinfeld‘da Art Vandelay alter egolu eşsiz ve bir o kadar da yoz bir adam olan George Costanza’ya hayat veren Jason Alexander’ın Albay Sanders -ve evin annesi ve babası ve kanepesi- rolünde kamera karşısında yerini aldığı kampanya Wieden + Kennedy imzası taşıyor.

Çalışan bir anne ve babanın oğlu olarak, bir kova tavuk ve yanındaki atıştırmalıkların günü kurtardığına pek çok kez şahit olduğunu söyleyen Jason Alexander KFC için duyduğu kişisel sevgi ile sitcom alanındaki tecrübesini bir araya getirerek Albay Sanders karakterini yorumlamanın eğlenceli olduğunu belirtirken, KFC ABD CMO’su Andrea Zahumensky Alexander’ı tercih etmelerindeki sebebi şöyle açıklıyor:

“Kimse, bir sitcom çalışması çerçevesinde, yeni ‘dört kişilik aile’mizi olağanüstü komedyen Jason Alexander’dan daha iyi tanıtamaz!”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.