Alamet Holistic’ten markalarına sevgilerle

Ajans çalışanlarından markalarına Sevgililer Günü'nde aşk dolu bir mesaj.

14.02.2020 - 14:35 | MediaCat

Alamet Holistic'ten markalarına sevgilerle

Markalarla birliktelikleri ortalama 10 yıl süren Alamet Holistic, bu yıl Sevgililer Günü’nde markalarına aşk dolu bir mesajla seslendi.

14 Şubat için kamera karşısına geçen ajans çalışanları, kalplerine yerleştirdikleri “lovemark”larına Nil Karaibrahimgil’in “Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum” şarkısı eşliğinde kalp yolladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Meslektaşımız Kevin Roberts ‘lovemark’ tabirini bulduğunda hepimiz hah tamam dedik. İnsanların bazı markalara duyduğu ‘mantık-ötesi bağlılık’ ona göre ‘lovemark’ın tanımıydı. Peki reklamcıların reklamını yaptıkları markalara ‘ mantık-ötesi’ bağlılığına ne demeli?:) Alamet holistic’in marka beraberliklerinin ortalama süresi 10 yıl. Bir sebebi de bizim markalarımıza beslediğimiz profesyonellik ötesi sevgi olabilir mi? :) ? @icindekiyemekaski @armisyatak @dominospizzatr @lexusturkiye @perrigo.turkiye @yudumyag @ulker @otopratik @fibabanka @asasaluminyum @falimsakiz @solgarturkiye @ulkercokokrem @garantibbva @lassaturkey @garantimilesandsmiles @ulkercaramio @shopandflycard @bridgestonetr @didoulker @pinarhepyanimda @garantibbvaemeklilik @toyota_turkiye @ipekyoltr @egemden @ulkermetro @ulkeralbeni @ulkerflipz @bonuscard @bizimyag @brisa.tr @saloniksv @iyiyemeginsirri @korumamiss @korumatemizlik @niltakipte

alametholistic (@alametholistic)’in paylaştığı bir gönderi ()

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.