Alain de Botton insan kaynakları zirvesinde

Gündelik yaşamın, aşkın, işin, seyahatin, felsefenin filozofu Alain de Botton, 16 Şubat 2011’de İnsan Kaynakları Zirvesi’nde sahne alıyor.

08.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Gündelik yaşamın, aşkın, işin, seyahatin, felsefenin filozofu Alain de Botton, 16 Şubat 2011’de İnsan Kaynakları Zirvesi’nde sahne alıyor. Management Centre Türkiye tarafından Lütfi Kırdar’da gerçekleştirilecek olan İnsan Kaynakları Zirvesi 2011’de, Alain de Botton “Modern Çalışma Hayatının Mücadelesi” üzerine konuşacak.

Çalışmanın Mutluluğu ve Sıkıntısı, Statü Endişesi, Aşk Üzerine, Romantik Hareket, Öp ve Anlat, Mutluluğun Mimarisi, Felsefenin Tesellisi gibi kitaplarıyla iş yaşamından, edebiyata; seyahatten, felsefeye geniş bir yelpazede okuyucularıyla buluşan Alain de Botton, İnsan Kaynakları Zirvesi 2011’de “çalışma yaşamı ve insan” temasına odaklanıyor. Modern zamanların filozofu, yazar, iş ve hayat düşünürü Alain de Botton, insanlar ve çalışma hayatı üzerine gözlem ve görüşlerini aktaracağı “Modern çalışma hayatının mücadelesi” başlığını taşıyan oturumunda kaygı, statü, snopluk, rekabet, sakinlik arayışı ve statü endişesi gibi konulara değinecek. Sorgulayıcı, kışkırtıcı aynı zamanda da eğlendirici sunumuyla dikkat çekecek olan Alain de Botton evrensel duygulara ve kaygılara ayna tutacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.