Aksigorta’da yeni bir atama

Aksigorta'nın yenilenen yönetim yapısı kapsamında Yönetim Kurulu'na bağlı Denetim Başkanlığı pozisyonuna...

08.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Aksigorta’nın yenilenen yönetim yapısı kapsamında Yönetim Kurulu’na bağlı Denetim Başkanlığı pozisyonuna Süleyman Kara getirildi.

Sigorta sektörünün güçlü kurumlarından Aksigorta, kendisini yeni dönem hedeflerine ulaştıracak, çağdaş, karlı ve rekabetçi konumunu güçlendirerek müşteri, hasar ve kanal yönetiminde verimliliği artıracak görev değişiklikleri yapıyor.  Bu doğrultuda Yönetim Kurulu’na bağlı Denetim Başkanlığı pozisyonuna, uzun yıllardır Aksigorta bünyesinde görev yapmakta olan Süleyman Kara atandı. Kara, Hazine Müsteşarlığı’nın onayını takiben 1 Kasım 2009’da görevine başladı.

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlayan Süleyman Kara, profesyonel iş hayatına 1987 yılında Cankurtaran Holding A.Ş’de Pazarlama ve Satış Müfettişi olarak başladı. 1988 yılında Aksigorta kadrosuna katıldıktan sonra Acente Müfettiş Muavinliği, Muhasebe Şefliği, Eskişehir Bölge Temsilcilik Müdürlüğü, Denetim ve Prosedür Müdür Yardımcılığı, Bölgeler İstatistik Müdürlüğü ve Anadolu Yakası Temsilcilik Müdürlüğü görevlerinde bulunan Kara, 2004 yılından bu yana Aksigorta İstanbul 2. Bölge Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.