MediaCat

Akkök Grubu’na yeni iletişim danışmanı

Akkök Grubu, stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetleri için…

Akkök Grubu’na yeni iletişim danışmanı

Akkök Grubu, stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetleri için Ünite İletişim ile çalışma kararı aldı.

Temelleri 1952 yılında, merhum Raif Dinçkök tarafından atılan Akkök Şirketler Grubu’nun, biri yurtdışında olmak üzere 20’yi aşkın ticaret ve sanayi şirketi ile farklı sektörlerde toplam 15 üretim tesisi bulunuyor.

Küreselleşme ve uluslararası rekabet şartlarına bağlı olarak enerji, kimya, gayrimenkul ve liman işletmeciliği alanlarına odaklanan grubun önde gelen şirketlerinden olan Aksa, akrilik elyaf üretiminde dünya pazarının %12’sini karşılarken, karbon elyaf yatırımıyla polimer bilimine katkı sağlıyor.

Türkiye’nin ilk ve en büyük özel sektör elektrik üreticisi Akenerji, üretim ve dağıtım kanadında hizmet veren entegre bir enerji şirketi olarak faaliyet gösterirken; portföyündeki 100’den fazla kimyasal ürünle dünya pazarına açılan Ak-Kim, yurtdışında anahtar teslim projeler gerçekleştiriyor. Gayrimenkul sektöründe başarısını Akmerkez yatırımıyla tescillemiş olan Akkök Şirketler Grubu, Akiş’in yeni projeleriyle sektördeki başarısını perçinlemeyi hedefliyor.

Akkök Grubu’nun yeni dönem iletişim faaliyetlerini yürütmek üzere iş ortağı olarak seçtiği Ünite İletişim, birlikte çalıştığı şirketler için Medya İlişkileri, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Grafik Tasarım Üretim ve Uygulaması, Kurumsal Yayıncılık gibi alanları içeren Kurumsal İletişim ve Entegre Pazarlama İletişimi hizmetleri sunuyor.

Sektördeki 11’inci yılını kutlayan Ünite İletişim, stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında, hizmet verdiği kurumların pazarlama ve satış hedeflerine ulaşma yolunda ihtiyaç duyduğu iletişim rotasını belirliyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.