Akbatı yeni iletişim danışmanını seçti

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetleri için...

17.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetleri için K2 İletişim ile çalışma kararı aldı.

1993 yılında Akmerkez ile ülkemizde ilk alışveriş merkezi konseptini yaratan Akkök Şirketler Grubu tarafından, gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek üzere 2006 yılında kurulan Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş.’nin son projesi Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bölgeyi gerçek anlamda rezidans kavramı ve hizmetleri ile tanıştıracak bir yaşam kompleksi yaratmayı hedefliyor.

Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş.’nin Akbatı Projesi’nde yeni dönem iletişim faaliyetlerini yürütmek üzere iş ortağı olarak seçtiği K2 İletişim Hizmetleri, birlikte çalıştığı şirketler için stratejik iletişim danışmanlığı, içerik yönetimi, medya ilişkileri eğitimi, etkinlik yönetimi gibi alanlarda hizmet verirken, şirketlerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun alanları belirleyerek odaklanmış çözüm önerileri sunuyor.

Pazarlama iletişimi alanında danışmanlık hizmeti vermek üzere 19 yıllık bir deneyim ile kurulduğu 2004 yılında kendine çok basit bir hedef belirleyen K2, iletişim sektöründe standartları değiştirmeyi amaçlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.