Akbank’ta üst düzey atama

Akbank Özel Bankacılık'tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Saltık Galatalı getirildi.

28.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Akbank Özel Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Saltık Galatalı getirildi. Kasım 2009’dan bu yana Akbank’ta Özel Bankacılık Strateji ve Yatırım Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görev yapan Galatalı, 27 Temmuz 2011 itibariyle Özel Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

İş yaşamına İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) başlayan Galatalı, Akbank’a katılmadan önce; TEB Ekonomi Araştırmaları A.Ş.’de Ekonomist ve Bankacılık Sektör Analistliği, TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Sabit Getirili Fon Yöneticisi, Varlık Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Genel Müdür, TEB Portföy Yönetimi A.Ş.’de de Varlık Yönetimi Direktörlüğü ve yine aynı şirkette Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Galatalı, ABD Adelphi Üniversitesi’nde Yatırım Yönetimi ve Bankacılık alanında yüksek lisans yaptı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.