MediaCat

Akbank Kısa Film Festivali #kisaca sokaklara taştı

Akbank Kısa Film Festivali’ni bu sene 8. yılında daha geniş kitlelere ulaştırmak için Project House ile birlikte ilk Twitter entegrasyonlu Projection Mapping projesini hayata geçirdi.

Akbank Kısa Film Festivali #kisaca sokaklara taştı

Her sene büyük bir ilgiyle takip edilen Akbank Kısa Film Festivali’ni 8. yılında daha geniş kitlelere ulaştırmak için Project House ile birlikte “Söz uçar, yazı kalır. Kısa olsa da kalır!” dedi.

"Kısa Film Kısa Yorum” adı verilen uygulamayla birlikte, Türkiye’nin canlı yayınlanan ilk Twitter entegrasyonlu Projection Mapping  projesi hayata geçirildi. “Sen yaz, tüm İstiklal okusun!” diyerek hayata geçirilen  “Kısa Film Kısa Yorum” projesi ile “Kısa” filmseverler, 8. Akbank Kısa Film Festivali ile ilgili yorumlarını Twitter hesapları üzerinden #kisaca hashtag’i ile paylaştılar.

Gönderilen yorumlar, Akbank Sanat binası üzerinde yapılan üç boyutlu animasyon ile tüm İstiklal’e ulaşıyor. Aynı zamanda, Akbank Sanat’ın Facebook sayfasındaki “Kısa Film Kısa Yorum” uygulamasıyla Projection Mapping tüm dünyaya canlı yayınlanıyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.