Ajanslar anlatıyor katılımcılar değerlendiriyor!

‘Yakınsama ve Dijital Marketing’ temasıyla 3 Kasım’da üçüncüsü yapılacak olan Digital Age Konferansı’nda katılımcılara...

26.10.2009 - 00:00 | MediaCat

‘Yakınsama ve Dijital Marketing’ temasıyla 3 Kasım’da üçüncüsü yapılacak olan Digital Age Konferansı’nda katılımcılara, pazarlamanın dijital ufukları hakkında zengin bir içerik sunuluyor.

Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli ismin konuşmacı olarak katılacağı, Microsoft Advertising ve Türk Telekom’un ana sponsoruluğunda yapılacak konferansın en ilginç bölümlerinden biri, ‘Dijital Başarı Hikayeleri’ oturumu olacak.

Bu oturumda 10 dijital ajans, dijital mecraları kullanarak geçtiğimiz yıl gerçekleştirdikleri ve büyük ses getiren kampanyalarının arka planını ve detaylarını katılımcılarla paylaşacak. Farklı ürün ve hizmet kategorilerinden başarı hikayelerinin anlatılacağı bu özel bölümde, dijitalin doğasına uygun olarak, katılımcıların da fikrine başvurulacak. Katılımcılar, sunulan her başarı hikayesini oylayacak ve oturumun sonunda anlatılan her bir kampanyanın kaç puan aldığı açıklanacak.

Yılın başarılı dijital hikayeleri oturumuna katılacak ajanslar ve işlerini aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.