Ajans Press’e yeni imaj

Uzun süredir, özellikle reklamlarıyla büyük tartışmalara ve eleştirilere maruz kalan Ajans Press başlattığı büyük değişim

13.12.2007 - 16:01 | MediaCat

Uzun süredir, özellikle reklamlarıyla büyük tartışmalara ve eleştirilere maruz kalan Ajans Press başlattığı büyük değişim sürecinde reklamlarını da tazeledi. Teknolojik altyapısından logosuna, sloganına kadar büyük bir değişim ve atılım gerçekleştiren Ajans Press’in reklam filmi de bu değişim operasyonundan nasibini aldı.

Medya takip şirketlerinin öncüsü ve açık ara lideri Ajans Press, unvanına yakışanı yaptı, teknolojik altyapısında lidere yakışan bir yeniliğe giderken, bir reklamveren olarak da rakiplerine fark atan diğer markalara örnek olan bir davranışta bulundu. Kendi Ajansı’na güvendi ve bir kampanya ortaya çıktı, tartışmalar sona erdi. Filmin fikri kadar niteliğine de özellikle dikkat edildi. Yoğun olarak gösterileceği göz önüne alınarak tekrar tekrar izlemekten sıkılmayacağımız bir film yaratmak için çalışıldı. Bu yüzden film ayrıntılarla dolu ve her izlediğinizde başka bir ayrıntı dikkatinizi çekiyor. Çekimleri 1 gün, post prodüksiyonu 3 gün süren film, tüm kanallarda gösterilirken, basın kampanyası ve radyoyla da destekleniyor.

Reklamın Başlığı: Liderler önde gider.
Reklamveren: Ajans Press
Reklamveren Temsilcisi: Gülçin Poyraz
Reklam Ajansı: Kendi Ajansı
Yaratıcı Grup: Ozan Çelebi, Mustafa Küçükkalıpçı, Doğan Yarıcı, Şeyma Konya
Müşteri İlişkileri: Hande Öztürk
Stratejik Planlama: Mahi Mahi
Prodüksiyon Şirketi: Filmpark
Yapımcı: Cenk Varcan
Yönetmen: Eralp Vardar
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Müzik: Ömer Özgür (Jingle Jungle)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.