Ajans Press medya takip dersleri veriyor

Ajans Press, COOP projesi kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi, İletişim Fakültesi öğrencileri ile paylaşıyor.

16.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Ajans Press, medya takibi ve analizi konusundaki 60 yıllık tecrübesini, COOP projesi kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi, İletişim Fakültesi öğrencileri ile paylaşıyor.

Eğitim ile çalışma hayatını bütünleştirmeyi amaçlayan COOP çerçevesinde, “Medya Takip ve Ölçümlemeleri” dersleri, son 3 yıldır Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali ÖZKAN’ın eğitmenliğinde gerçekleşiyor. Özellikle Gazetecilik ve Halkla İlişkiler bölümü öğrencilerinin ilgisini çeken derslerde medya ölçümleme ve analizleri uygulamalı olarak işlenirken, Türkiye ve dünya genelinde uygulanan takip ve analiz yöntemleri aktarılıyor. Öğrenciler, Ajans Press markalı dersini seçmeli olarak aldıklarında aynı zamanda kredi de kazanıyorlar.

Öğrencilerin alternatif bakış açılarını görebilmeleri amacıyla, Medya takip sonuçlarını değerlendirme konusunda son yıllarda sektörde yenilikçi duruşuyla dikkat çeken, PRNet  Medya Takip A.Ş Genel Müdürü Hüseyin Laçin, Ajans Press’in bu yılki eğitmen konuğu olacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.