MediaCat

Neden Gri Creative’de çalışmalıyız?

Ajans Halleri’nde bu hafta Gri Creative’i ağırlıyoruz.

Neden Gri Creative’de çalışmalıyız?

Bu hafta Ajans Halleri serimizi renklendiren ajans, “adı Gri, içi rengarenk” Gri Creative.

Serinin meraklısı; daha önce ağırladığımız Y&R Team Red İstanbul, Titrifikir, Serdesin, Sesliharfler, Karpat, Gode İstanbul, Ctrlplus, Güzel Sanatlar, MullenLowe Istanbul, Communique, Being Çözüm, Cheil Turkey, Tazefikir, Dwarf Planet ve Puck Global ile birlikte iletişim ajanslarından Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Golin İstanbul, Olmadık Projeler, Ogilvy PR, TimePR ve Inhouse İletişim’in çalışma ofislerine bakabilir.

Anadolu Yakası çocuğu Gri Creative’in renkli çalışma ortamı için buyurun.

Gri Creative’de çalışmak için 10 neden:

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

İnsan odaklı yaklaşım: Önde gelen markalara “odağına insanı alan” bütünleşik iletişim çözümleri sunan Gri Creative, çalışanlarına karşı da insan odaklı bir yaklaşımı benimsiyor. Süreçler ve yetkiler tanımlı, sürprizlere yer yok. Burada herkes kendi işinin patronu. Çalışanlar ayrıca kendilerini geliştirebilecekleri eğitim ve etkinliklere katılabiliyor.

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

Localarda buluşalım: Adı Gri, içi rengarenk. Ekip çalışmaları için gerekli ortamı sunan locaların her dakika toplantıya davet eden dayanılmaz cazibesi… Kısaca “bilgisayarını kap gel” köşesi.

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

Her an yanındaki bankoda bitebilecek potansiyele sahip, yönetim odasına alışamayan yöneticileri: Fotoğraftakiler sırasıyla Onur, Emrah, Onur (İster soldan, ister sağdan.)

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

Herkese bir kariyer planı: Gri Creative, işi sadece insan kaynakları süreçlerini planlamak olan, işe alımlardan kariyer planlamalarına, izin sistemine kadar tüm süreçlerde çalışanların yanında olan İK danışmanını gururla sunar.

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

Eğlence: Öğlen aralarında projeksiyon perdesi iner, PlayStation turnuvası katılımcılarını bekler.

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

Zihin açan toplantılar: 50+ çalışana sahip Gri Creative’de toplantılar mideler kadar zihinlere de doygunluk sağlar. Geniş kreatif ekibin de gaza basmasıyla bünyelere bol enerji salgılanır, bu enerji projelere aktarılır.

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

10 numara ekip, arkadaşlık vs: Öyle bir ekip ki haftanın beş günü ajansta görüştüğüyle yetinmez, her fırsatta iş dışında da bir araya gelir, türlü etkinliklerde boy gösterir. Eski çalışanlar her an her yerden çıkabilir; hem ofisteki hem de ofis dışındaki etkinliklere katılım sağlayabilir.

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

Creative Room’da müzik: Buranın bir özelliği de, elinizi sallasanız müzisyene çarpmanızdır. Kurulduğundan bu yana müzisyenden yana şansı bol olan, hatta ajans ortaklarından birinin de müzik insanı şapkasını bizzat taşıdığı (Bkz: Asfalt Dünya) Gri’den, sık sık farklı ezgiler yükselir.

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

DJ set-up ve hatta DJ: Çalışanlarının ihtiyaçlarını hassasiyetle tespit eden ajans yönetimi, yeni ofiste DJ set-up’ını da eksik etmedi. Hem çalışanlara hem müşterilere dev hizmet. Her türlü parti ihtiyaçlarınız itinayla karşılanır, alınan ödüller itinayla kutlanır. DJ mi? Gri Ailesi’nde tabii ki mevcut. (O kendini biliyor.)

Neden Gri Creative'de çalışmalıyız?

Doğum gününde kafa izni kazanma şansı: Ofis içi iletişimin güzide örneklerinin sergilendiği Gri’de, her cuma öğle arasından önce Friday Meetup saatidir. Bu etkinlikte o haftanın önemli şirket içi iş ve magazin olayları paylaşılır ardından doğum günü çocukları sahneye çağırılır. Çarkı çeviren kişi şanslı günündeyse kafa izni de kazanabilir, otelde masaj keyfi de. Amorti ise çikolata.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.