Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda yeni bir atama

Ağaoğlu Şirketler Grubu, satış ve pazarlama faaliyetlerini yeni bir vizyonla geliştirmek amacıyla organizasyon şemasında değişime gitti...

21.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Ağaoğlu Şirketler Grubu, satış ve pazarlama faaliyetlerini yeni bir vizyonla geliştirmek amacıyla organizasyon şemasında değişime gitti. Buna göre, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna sektördeki çok tecrübeli bir isim; Kürşat Tuncel getirildi. Sektörde 20 yıllık deneyime sahip olan ve aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarında da çeşitli görevler alan Kürşat Tuncel, Mayıs 2010 itibarıyla Ağaoğlu’ndaki yeni görevine başladı.

1970 Ankara doğumlu olan Kürşat Tuncel, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 1991-1997 yılları arasında Sermaye Piyasası Kurulu’nda Uzman olarak görev yaptı. 1998–2001 yılları arasında sırasıyla, Avrupa Amerika Holding’te Danışman ve İktisat GYO’da Genel Müdür olarak çalıştı. 2000-2007 yılları arasında Doğuş Holding’de Danışmanlık, Doğuş-GE GYO’da Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüten Tuncel, en son Standard Bank’da Gayrimenkul Bölümü Direktörü olarak görev yapıyordu.

Tuncel, tam zamanlı olarak yürüttüğü bu görevlerin yanısıra Romanya merkezli GKY Real Estate Investments’da İcra Kurulu Üyesi ve Milestone Capital Partners’ta danışman olarak hizmet verdi.  Kürşat Tuncel, ayrıca 2003-2008 yılları arasında Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları Derneğinde-GYODER- sırasıyla Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkan Yardımcılığı ve Başkanlık görevlerini de üstlendi. Ekotimes, Dünya ve Emlak Kulisi gibi yayınlarda köşe yazarlığı yapan Tuncel, dönem dönem çeşitli üniversitelerin Yüksek Lisans Programlarında konuk eğitmen olarak da görev aldı. Bekar olan ve iyi derecede İngilizce bilen Kürşat Tuncel’in bugüne kadar finansal konularda yayınlanmış 3 adet kitabı bulunuyor. Tuncel, Mayıs 2010’da Ağaoğlu Şirketler Grubu Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.