Address Turkey yayın hayatına başlıyor

Address Turkey Mart sayısı ile yayın hayatına merhaba diyor. 2004 yılından bu yana CRM odaklı, veri tabanına dayalı doğrudan postalama konusunda birçok firmaya hizmet veren...

26.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Address Turkey Mart sayısı ile yayın hayatına merhaba diyor. 2004 yılından bu yana CRM odaklı, veri tabanına dayalı doğrudan postalama konusunda birçok firmaya hizmet veren CRMailing, Address Turkey projesi ile Türkiye’de ilk kez uygulanan bir çalısmaya imza atıyor.

Address Turkey 7 büyük ilde yasları 18-25 arasında olan A ve B + gurubu 25.000 gence isme özel posta yolu ile ücretsiz olarak gönderilen aylık bir gençlik gazetesi olacak.

Gençlerin web sitesi üzerinden ücretsiz abone olabileceği Address Turkey, kisinin adına gönderilen bir gazete olması nedeni ile reklam verenler için etkili bir mecra olacak.

Üniversitelerin gençlik kulüpleri ile omuz omuza hazırlanan, içten ve samimi bir konsepti olan gazete, hayatı gençlerin gözünden mizahi bir dille ele alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.