Açıkhavada Magnum

2007 yılı kampanyasında tüketicisine “Magnum’la uçmaya hazır mısın?” diye soran Magnum, kampanya için kullandığı sokak uygulamalarıyla...

24.08.2007 - 11:54 | MediaCat

2007 yılı kampanyasında tüketicisine “Magnum’la uçmaya hazır mısın?” diye soran Magnum, kampanya için kullandığı sokak uygulamalarıyla açık havaya adını yazdı. Magnum, kampanya çerçevesinde Türkiye’de ilk kez reklam panolarında lazer projeksiyon tekniğini kullanırken, otobüs duraklarını giydirme uygulamasıyla da dikkat çekti. Magnum ayrıca Reina Club önünde Corner açtı.

Yetişkin dondurmasının kışkırtıcı tadı Magnum yüzlerce kişiye THY uçak bileti, milyonlarca bedava Magnum ve bir kişiye Lamborghini Gallardo Spyder kazandırdığı kampanyasını duyurmak için ödülleri kadar iddialı yöntemler kullandı. Magnum kampanya süresince yürüttüğü açık hava çalışmalarıyla içimizdeki uçma tutkusunu ortaya çıkardı.

Magnum, reklam panolarına getirdiği yaratıcı yaklaşımla İstanbul sokaklarına adını kazıdı. Magnum, daha önce kullanılmamış bir teknikle reklam panolarına bir lazer projeksiyon yerleştirdi. Marka bu yöntemle “Magnum” logo ve yazısını hava karardığında kaldırımlara yansıtarak panolarına dikkat çekti. Lamborghini kampanyasının görsellerinin bulunduğu panolar Temmuz ayında İstanbul’un özellikle akşamları kalabalıklaşan cadde ve sokaklarında görülebildi.

Magnum, Ağustos ayının ilk haftalarında Lamborghini ve Eva Longoria’nın cazibesini İstanbul’daki otobüs duraklarına yansıttı. Magnum’un ikonu haline gelen ve kampanya şifrelerinin bulunduğu dev Magnum çubukları da duraklardaki yerini aldı. Magnum bu uygulamasıyla otobüs durağında bekleme sıkıntısını keyifli dakikalara çevirirken, trafikte bekleyenlerin de yoğun ilgisiyle karşılandı. Magnum’un bu çalışmasındaki başarısı Temmuz ayında Clear Channel Network’ü içinde “Ayın Kampanyası” seçilerek de perçinledi.

Magnum, İstanbul’un en kalabalık mekanlarından olan Kuruçeşme Reina Club önünde Magnum Corner’ı açtı. Magnum satışının yapıldığı corner’da ayrıca kampanya süresince tüketiciye kampanyaya ilişkin bilgi aktarıldı. Şık Magnum renklerinin ve görsellerinin hakim olduğu Corner, Ekim ayı sonuna kadar hizmet verecek. Tutku ve eğlence dünyasının ayrılmaz bir parçası olan Magnum, Reina önünde açtığı corner’la bu özelliğini bir kez daha vurguluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.