acibadem.com.tr yenilenen yüzü ile yayında

Gri Creative Agency, özel hastane dendiğinde ilk akla gelen isim Acıbadem Sağlık Grubu'nun kurumsal web sitesini yeniledi...

30.07.2009 - 15:42 | MediaCat

Gri Creative Agency, Acıbadem Sağlık Grubu’nun kurumsal web sitesini yeniledi. Yeni www.acibadem.com.tr web sitesinde alışılmışın dışında farklı grup sitelerini aynı çatı altında toplayan Gri Creative Agency, yeni kurgu ile ziyaretçilerine yeni bir navigasyon sistemi de sağlıyor.

Web siteye hastane ve hizmetlerle ilgili detaylı bilgilerin alınabileceği “Misafirlerimiz” bölümü yanında, kurumun insan kaynakları portalı “Acıbadem Kariyer”, kurumsal dergisi “Güncel Sağlık” bölümü eklendi. Doktor, hemşire ve diğer sağlık çalışanlarına yönelik yayın yapan “Sağlık Profesyonelleri” bölümü ile kurumun yatırımları, borsa bilgileri gibi konularda yatırımcılara detaylı ve online bilgi veren “Yatırımcı Özel” bölümü tek bir adreste toplandı. Sitede, Türkiye’de ilk kez uygulamaya alınmış online hastanecilik hizmetlerinden “Sağlık Dosyam”, “Online Randevu”, “e-Geçmiş Olsun”, “e-Bebeğim”, “e-Ziyaret”, “Sağlık danışma” gibi hizmetler de yenilenen tasarım konsepti üzerinden sunulmaya başlandı.

Proje ile ilgili olarak açıklama yapan Gri Creative Agency Yönetici Ortağı M. Emrah Özdamar, “Farklı web sitelerini aynı çatı altında birbirinden farklılaştırarak esnek bir yapı oluşturduk. Sunduğumuz yaratıcı çözümleri, Acıbadem markasının yenilikçi yapısıyla da örtüşecek şekilde hayata geçirdik” dedi.

Acıbadem Sağlık Grubu Bilgi Sistemleri Direktör Yardımcısı Tanzer Özdil ise, “Acıbadem Sağlık Grubu olarak birçok konuda olduğu gibi web sitemiz ile de farkımızı ortaya koymaya çalıştık. Misafirlerimizin, sitemizin zengin içeriğine, kolaylıkla erişimini ve kullanım kolaylığını hedefledik. Alışılmışın dışında bir navigasyon sistemi ile misafirlerimiz zorlanmadan online ortamda birçok işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar” açıklamalarında bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.