MediaCat

Acı arayanlara acılı yardım hattı

KFC Tayland’dan acı tutkunlarına kulak veren hizmet.

Tayland’daki 40’ncı yılını aşırı acılı Kai Jai Ded’i menüsüne yeniden ekleyerek kutlayan KFC, ne olursa olsun acıdan vazgeçmeyenlere destek hattıyla yardımcı oluyor.

Yeni yaşını acısız kutlamak istemeyen markanın VML Tayland işbirliğiyle hayata geçirdiği Acılı Yardım Hattı, acıya doyanların acının etkilerinden bir nebze olsun kurtulabilmeleri için faaliyet gösteriyor. Acı kaynaklı isyanlarını içinde tutmak istemeyenler numarayı arayıp 0’ı tuşladıklarında, karşılarında kendilerini dinlemeye hazır profesyonelleri buldukları İçini Dök hizmetinden faydalanabiliyor. Acısını görece içinde yaşamak isteyenler 2’yi tuşlayarak, klasik müzik ve yatıştırıcı seslerin yer aldığı Rahatla ve Kendine Gel hizmetine kavuşuyor.

KFC Tayland, her seviyeden acı tutkununa hitap edebilmek adına ürünü iki farklı sosla sunuyor. Az acı isteyenlere “Yavru Acı Sos”, acıdan tükenmek isteyenlere “Kızgın Acı Sos” veriliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.