Accord İletişim’e yeni müşteri

Accord İletişim Yönetim Danışmanlığı müşteri portföyüne; bilimsel ve teknolojik altyapısı, JCI Akreditasyon Belgesi ile...

10.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Accord İletişim Yönetim Danışmanlığı müşteri portföyüne; bilimsel ve teknolojik altyapısı, JCI Akreditasyon Belgesi ile ülkemizin en önemli sağlık merkezlerinden biri olma misyonunu üstlenen Medistate Hastanesini de ekledi. ‘Yeşil Hastane’ konseptinden yola çıkılarak tasarlanmış mimari yapısı ile ‘çevre dostu’ bir kompleks olma ünvanına sahip Medistate Hastanesi bundan böyle tüm iletişim danışmanlığı hizmetlerini Accord İletişim’den alacak.

Geçmiş dönemlerde Medicana, Novartis, Pharmacia & Upjohn ve Abdi İbrahim gibi sağlık sektöründe ki birçok öncü firmaya yönetim danışmanlığı hizmeti veren Accord İletişim, yıllara dayanan tecrübesini Medistate Hastanesi ile birleştirerek, stratejik iletişimini sağlık sektöründe geliştirmeye devam ediyor.

Stratejik iletişim danışmanlığı, kriz iletişimi, sosyal sorumluluk projeleri ve medya ilişkileri gibi alanlarda hizmet veren Accord İletişim Danışmanlığı, müşterileri arasında, VakıfBank, City’s ve Saka gibi markalar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.