8. Kırmızı Ödülleri için başvurular başladı

2003 yılından bu yana, sadece gazete ve dergi reklamları arasında yapılan bir yaratıcılık yarışması olması sebebiyle...

12.11.2010 - 00:00 | MediaCat

2003 yılından bu yana, sadece gazete ve dergi reklamları arasında yapılan bir yaratıcılık yarışması olması sebebiyle, Türkiye’de bir ilk olan Kırmızı Ödülleri’nin 8’incisi için start verildi.
Basın reklamlarında yaratıcılığın artırılmasını özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklam verenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla tasarlanan Kırmızı Ödülleri, en yaratıcı reklamcı ve reklamverenleri alkışlamaya hazırlanıyor.

Kırmızı Reklam Ödülleri’ne www.kirmiziodulleri.com adresi üzerinden başvuru yapılabiliyor. Bugüne kadar 6.718 reklamın yarıştığı ve 7’si büyük ödül Kıpkırmızı olan, 182 Kırmızı ödülünün verildiği Kırmızı Ödülleri’ne başvurular, 12 Aralık 2010 tarihinde sona erecek.

Büyük ödül Kıpkırmızı ve 38 kategori birinciliği ödülü Kırmızı olmak üzere toplam 39 ödülün sahibini bulacağı Kırmızı’da reklamlar  “Yaratıcılık ve uygulamada ki başarı” kriterine göre değerlendiriliyor. Başkanlığını Ogilvy Türkiye Ülke Başkanı Aytül Özkan’ın, moderatörlüğünü Kırmızı Koordinatörü Gürül Öğüt’ün yapacağı Kırmızı jürisi, 27 Ocak 2011 tarihinde toplanacak ve yarışmaya katılan işleri değerlendirecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.