MediaCat

4 yılı 4 günde yaşa

Boğaziçi Üniversitesi’nde “Okul” başlıyor.

4 yılı 4 günde yaşa

“Bildiğiniz tüm okulları unutun!” sloganıyla yola çıkan ve üniversitenin dört yılının dört günde deneyimlenmesine olanak veren BÜYAK (Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü) etkinliği OKUL, bu yıl 10-13 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleşecek.

Türkiye genelinde 40’ı aşkın üniversiteden gelecek 170 öğrenciye kapılarını açan OKUL dokuzuncu yılında “Başarıda İstikrar İzleri” konusu çerçevesinde gerçekleşecek. İstikrarı korumanın kalıcı başarıdaki önemli rolünü Tankut Turnaoğlu (P&G CEO), Ömer Aras (Finansbank CEO), Tansu Yeğen (Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı), Pelin Diştaş Yaşaroğlu (Doğan Medya Holding Kanal D Genel Müdürü), Süha Taşpolatoğlu (Abdi İbrahim CEO) ve Murat Kansu (Microsoft Genel Müdürü) gibi, sektörün önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticileri anlatacak.

Mini staj fırsatı

Etkinliğin ilk gününde çeşitli şirketlerin desteğiyle interaktif bir oyun da düzenlenecek. İkinci günde ise öğrenciler mini stajlarla “Unilever, Arçelik, Finansbank, Abdi İbrahim, P&G,Bosch, Samsung, Sahibinden.com, Trendyol, Kanal D ve Microsoft şirketlerini gezme fırsatı elde edecekler. Üçüncü gün gerçekleşecek vaka analizi eğitiminin ardından, öğrenciler öğrendiklerini vaka analizi yarışmasında uygulayacak.

Etkinliğe veda niteliğinde olan son günde, kişisel gelişim alanında yetkin konuşmacılar motivasyon seminerleri verecekler ve öğrenciler “OKUL’15″ten mezun olacaklar. Etkinlik, sürpriz bir aktiviteyle son bulacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.