3M Türkiye’ye yeni insan kaynakları direktörü

3M Türkiye’nin İnsan Kaynakları Direktörlüğüne, Yaprak Sapanlı Görür atandı...

30.07.2010 - 00:00 | MediaCat

3M Türkiye’nin İnsan Kaynakları Direktörlüğüne, Yaprak Sapanlı Görür atandı. Şirketin Yönetim Kurulu’na da giren Sapanlı Görür, Temmuz ayından itibaren Türkiye’deki sorumluluğuna ek olarak, Doğu Avrupa Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü oldu ve bölgenin yönetim kuruluna katıldı.

Boğaziçi Üniversitesi’nin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden 1999 yılında mezun olan Sapanlı Görür, kariyerine 3M Türkiye’de başladı. Şirketin insan kaynakları departmanında çeşitli pozisyonlarda çalışan Sapanlı Görür, 2007’nin Ekim ayında 3M Doğu Avrupa Bölgesi Ücretlendirme Müdürü olarak atandı. Nisan 2009-Ocak 2010 döneminde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nin Küresel Çalışan Hizmetleri Bölümü ile Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nin Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanlık Merkezi’nde 43 ülkeden sorumlu yönetici olarak çalışan Sapanlı Görür, bölgenin İnsan Kaynakları Yönetim Kurulu’na da katıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.