3D özellikli ilk dizüstü

Blu-Ray 3D disk oynatabilen ilk dizüstü bilgisayar Toshiba tarafından tanıtıldı...

08.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Blu-Ray 3D disk oynatabilen ilk dizüstü bilgisayar Toshiba tarafından tanıtıldı. Yeni Satellite A665 dahili ekranında Blu-ray 3D Disc ortamına kaydedilmiş videoları görüntüleme özelliğine sahip bir multimedya ve oyun makinesi. NVIDIA 3D Vision ile desteklenen Satellite A665 bir adet 3D Vision aktif örtücülü, stereoskopik görüntüleri net, parlak ve derinlikli gösteren uzak mesafe USB kızılötesi yayıcı gözlük ile birlikte geliyor. Makinede 39.6cm (15.6“) TruBrite HD 3D, LED arka plan aydınlatmalı ekran bulunuyor.  Ses derinliğinde de iddialı model, Harman Kardon stereo hoparlörler ve Dolby gelişmiş ses özellliğine sahip. 3D özelliği olmayan versiyonu da bulunan A665’in her iki modeli de Temmuz 2010’dan itibaren satışta olacak.
Siyah metalik cila ve LCD kapağının içinde kullanılan gümüş krom detaylar, makinelerin ortak tasarımsal özelliklerinden. Mat siyah klavye arkadan ışıklandırmalı özelliğe sahip.

ntvmsnbc.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.