MediaCat

3. Türk Alman Ekonomi Kongresi İstanbul’da yapılıyor

Üçüncüsü düzenlenen ‘Türk Alman Ekonomi Kongresi’ bu yıl İstanbul’da yapılıyor. Kongrede Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ali Coşkun, Ali Babacan, Süleyman Demirel, Kadir Topbaş, Eckart Cuntz, Dr. Rainhardt Freiherr von Leoprechting, M. Rifat Hisarcıklıoğlu gibi önemli isimler biraraya gelecek.

3. Türk Alman Ekonomi Kongresi İstanbul’da yapılıyor

Üçüncüsü düzenlenen ‘Türk Alman Ekonomi Kongresi’ bu yıl İstanbul’da yapılıyor. Kongrede Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ali Coşkun, Ali Babacan, Süleyman Demirel, Kadir Topbaş, Eckart Cuntz, Dr. Rainhardt Freiherr von Leoprechting, M. Rifat Hisarcıklıoğlu gibi birçok önemli isim görüşlerini bildirecek.

22-24 Haziran tarihleri arasında Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi’nde yapılacak olan kongre’de “Türkiye ve Almanya Arasındaki Ekonomik Ilişkiler”, “Yatırım Ülkesi Olarak Türkiye”, “Yatırım Ülkesi Olarak Almanya” ile birlikte “Yatırım ve Finansman”, “Tekstil Ekonomisi”, “Perakende ve Müşteri”, “Otomotiv ve Yan Sanayi” gibi birçok konu ele alınacak.

Türkiye ve Almanya’nın gündemindeki bu önemli konular, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Ali Babacan, Eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Almanya Büyükelçisi Eckart Cuntz, TD-İHK Başkanı Dr. Rainhardt Freiherr von Leoprechting, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İSO Başkanı Tanıl Küçük, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, İHKİP Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, TİM Başkanı Oğuz Satıcı, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbul Başkanı Teoman Yelkencioğlu, Kadın Girişimciler Derneği KAGİDER Başkanı Meltem Kurtsan, TÜSİAD AB Temsilcisi Bahadır Kaleağası, Mercedes CEO’su Jürgen Ziegler, Bosch Genel Müdür Gürcan Karakaş, Volkswagen Ticari Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Stephan Schaller, Öger Tur’un Kurucusu Vural Öger, Festo Genel Müdürü Otto Bauer, THY Genel Müdürü Temel Kotil gibi önemli isimler tarafından masaya yatırılacak.

Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası TD-İHK’nın başkanlığında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB, Almanya Odalar Birliği DIHK ve Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası AHK’nın işbirliği ile gerçekleştirilecek “Türk Alman Ekonomi Kongresi”ne 1.000’in üzerinde katılımcıyla birlikte, 200 Alman firması katılacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.