3 boyutlu Titanic geliyor

ABD'li ünlü yönetmen James Cameron Mart ayında gösterime giren "Avatar"ın kazandığı başarının ardından 'Titanik'i 3D'ye çevirmek için kolları sıvadı...

06.07.2010 - 00:00 | MediaCat

ABD’li ünlü yönetmen James Cameron Mart ayında gösterime giren "Avatar"ın kazandığı başarının ardından ‘Titanik’i 3D’ye çevirmek için kolları sıvadı. 1997 tarihli filmde Rose rolünde yer alan Gloria Stuart’ın 100’ncü doğumgünüyle ilgili Los Angeles Times’ta yayınlanan yazıda Cameron’un 1997’de gişe rekorları kıran filmin 3D versiyonunu Nisan 2012’de, yani Titanik faciasının 100’ncü yıl dönümünde tamamlamayı amaçladığına yer veriliyor. Haberde ayrıca, James Cameron’un film yapımı konusunda ne kadar titiz olduğuna ve yine geçtiğimiz aylarda gösterimde olan Titanların Savaşı filmi gibi aceleye getirmemesi gerektiği aksi takdirde başarısız bir sonuç alabileceği belirtiliyor. 3 saati aşan süresi nedeniyle bütün filmin 3D’ye aktarılmayacağı da belirtiliyor.

ntvmsnbc.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.