2FRESH ‘Masters of Design’ tarafından onurlandırıldı

2FRESH’in kurucusu ve yaratıcı yönetmeni Can Burak Bizer, tasarım birliği AIGA başkanı ve AdamsMoriaka’nın kurucu ortağı Sean Adams tarafından hazırlanan...

04.02.2010 - 00:00 | MediaCat

2FRESH’in kurucusu ve yaratıcı yönetmeni Can Burak Bizer, tasarım birliği AIGA (American Institute of Graphic Arts) başkanı ve AdamsMoriaka’nın kurucu ortağı Sean Adams tarafından hazırlanan “Masters of Design” kitabında dünyanın önde gelen “tasarım ustaları” arasında gösterildi.

“Masters of Design: Corporate Brochures” kitabında, 2FRESH’in tasarım yaklaşımı Can Burak Bizer’in ağzından kapsamlı bir röportaj ile aktarılırken, ajansın Hillside Leisure, ATÜ, Trend Group ve Bizer HVAC gibi kurumlar için tasarladığı kurumsal kimlik ve iletişim  çalışmalarına ait görsellere toplam on sayfalık kapsamlı bir yer verildi. 2FRESH, “Masters of Design: Corporate Brochures” kitabında 3 Deep Design, Blok Design, Cahan and Associates, Pentagram ve VSA Partners gibi dünyaca ünlü tasarım firmalarıyla yan yana yer alırken, Can Burak Bizer de bu kitapta yer verilen “tasarım ustaları” arasındaki tek Türk oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.