28 Ocak – 3 Şubat 2013 haftası basın verileri

En çok izlenen TV kanalları ve programları, en çok izlenen sinema filmleri ve top 10 marka dergi/gazete sayfaları...

11.02.2013 - 11:55 | MediaCat

28 Ocak – 3 Şubat 2013 haftasının basın verileri

Veritas Media, 28 Ocak – 3 Şubat 2013 haftasının gazete tirajları, en çok izlenen TV kanalları ve programları, en çok izlenen sinema filmleri ve top 10 marka dergi/gazete sayfaları verilerini paylaştı. Ajans aynı zamanda, son dönemde TV’de yayınlanacak yeni programlara yer verdi. Bunlardan biri, Hulki Cevizoğlu’nun sunduğu ‘Ceviz Kabuğu’ programının Ulusal Kanal’da tekrar yayın hayatına başlayacak olması.

TV’deki değişiklik ve yeniliklere ilişkin öne çıkan başlıklar ise aşağıdakiler oldu:

Sunuculuğunu Feraye Çilingiroğlu’nun üstlendiği anne ve anne adaylarına hitap eden program “İlk Nefes”, 10 Şubat Pazar günü Show TV’de başladı.

Kanal D’de Çarşamba akşamları 20:00’de yayınlanan Kuzey Güney dizisinin yayın saati değişti. Dizi önümüzdeki haftadan itibaren saat 22:00’de yayınlanmaya başlayacak.

Defne Samyeli, Milliyet Web TV’nin yayın yönetmenliğini yapacak, ayrıca Milliyet Web TV’nin dijital haberlerinin ekran yüzü olacak.

ATV’de pazar günleri yayınlanan Krem dizinin yayından kaldırıldı.

Hulki Cevizoğlu’nun sunduğu ‘Ceviz Kabuğu’ Ulusal Kanal’da yayına başlıyor. Program cumartesi günleri 22:00’de canlı olarak Ulusal Kanal ekranlarından izlenebilecek.