22. EAPC Konferansı başlıyor

Dünya siyasetinin öncü isimleri 28-30 Mayıs'ta Brüksel'de buluşacak.

23.05.2017 - 13:41 | MediaCat

Popülizm ve iletişim

34 ülkeden siyasi danışmanlar, kampanya yöneticileri, araştırmacılar, akademisyenler, halkla ilişkiler ve kamu işleri uzmanlarının katılımıyla bu yıl 22’nci kez düzenlenecek Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği (EAPC) Konferansı, 22’nci yılında Kapital Medya’nın Londra şubesi Kapital Medya Londra tarafından 28-30 Mayıs’ta Belçika’nın başkenti Brüksel’de gerçekleştirilecek.

Demokratik süreçlerin geliştirilmesi, desteklenmesi ve sürdürülmesi, karşılıklı bilgi alışverişi ve tecrübe değişimi, demokrasiyi teşvik etmek için tüm sınırların ötesinde işbirliği ve anlayışın desteklenmesi amaçlarıyla hayat bulan konferansta Yunanistan Eski Başbakanı George A. Papandreou ve Amerikalı siyasetçi Howard Dean gibi isimlerin yanı sıra Türkiye’den de Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Şafak Pavey konuşmacı olarak yer alacak.

22. EAPC Konferansı başlıyor

28 Mayıs günü saat 14:00’te Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Başkanı Marko Rakar ve Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Başkan Yardımcısı Kristina Wilfore’un katılımlarıyla düzenlenecek yönetim kurulu toplantısıyla başlayacak etkinlik süresince yükselen halkçılık, mülteci problemleri, milenyum kuşağını anlamak, global halkçılıkta kadın hakları gibi konular masaya yatırılacak.

Siyasal iletişimin en iyileri ödüllendirilecek

Popülizm ve iletişimKonferans, aynı zamanda, bu yıl ilk kez düzenlenen Polaris Ödülleri’ne de ev sahipliği yapacak. Dünya genelinde hayat bulmuş tüm siyasi kampanyaların katılımına açık olan Polaris Ödülleri saha, bağış toplama, mobil, sosyal medya, radyo kampanyalarından en iyi mizah kullanımına kadar toplam 20 kategoride sahiplerini bulacak.

Adını kaşiflere rehberlik eden Kuzey Yıldızı’ndan alan ve dünya genelindeki tüm siyasal iletişim kampanyalarının katılımına açık olmasıyla bir ilk teşkil eden yarışmada siyasi parti ve STK’ların yanı sıra ajanslar, danışmanlar ve uygulama sahipleri de ödüllendirilecek.

22. Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Konferansı ve Polaris Ödülleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Eapcevents.com adresini ziyaret edebilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.