MediaCat

2016’nın en eğlenceli siyasi reklamı

8 Kasım sürecinin en eğlenceli videosu Teksaslı cumhuriyetçi Gerald Daugherty ve karısından geliyor.

2016’nın en eğlenceli siyasi reklamı

2016 ABD Başkanlık Seçimlerini az çok takip eden herkes farkındadır; yarışın reklam ayağı büyük rakipler Hillary Clinton ve Donald Trump’ın sıklıkla birbirlerini eleştirdikleri kampanyalarla -ve elbette Trump’ın aşırılıklarıyla- devam ediyor.

Televizyona çıkıp düet yapmadıkları zamanlarda ikili yer yer ürkütücü ancak ciddiyeti koruyan reklam filmleriyle seçmenlerine seslenedursun, bir yerlerde (daha kesin konuşmak gerekirse Teksas’ta) bir cumhuriyetçi, seçim yarışının muhtemelen en eğlenceli reklam filmini yayınladı geçtiğimiz günlerde.

Travis Bölge Meclis Üyesi Gerald Daugherty’nin 8 Kasım’ı en az Hillary Clinton ve Donald Trump kadar (hatta belki onlardan biraz daha fazla) heyecanla bekleyen karısı Charlyn Daugherty’nin seçmenlere seslendiği video, çileli bir eşin yakarışı kılığına bürünmüş 60 saniyelik bir film.

Eve iş getirmeyi bir sanat gibi icra ederek her dakikasını sorun çözmeye adayan Gerald Daugherty’nin etrafındaki insanların yaşam enerjilerini nasıl ufak ufak emdiğini gösteren eğlenceli film, seçmenleri, tabiri caizse Allah rızası için 8 Kasım’da Daugherty’yi yeniden Travis bölge meclis üyeliğine seçmeye çağırıyor.

“Gerald’ın aslında hiç hobisi yok” diyor Charlyn Daugherty ve ekliyor: “Lütfen Gerald’ı yeniden seçin. Lütfen.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.