2009 yılında anne olun!

ekolay Sağlık & Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi işbirliği ile yeni yılda her ay bir çift çocuk sahibi olacak...

29.12.2008 - 15:29 | MediaCat

ekolay sağlık& Ankalife işbirliği ile yeni yılda her ay tüp bebek paketi hediye ediliyor!

ekolay Sağlık & Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi işbirliği ile yeni yılda her ay bir çift çocuk sahibi olacak. İlk talihli 15 Ocak 2009’da açıklanacak. Çekilişe katılan tüm kullanıcılara ise tüm tüp bebek tedavilerinde %20 indirim hediye ediliyor!

ekolay Sağlık & Ankalife Kadın Sağlığı işbirliği ile gerçekleştirilecek bu kampanya 2009 yılı boyunca 12 çifti mutlu etmeyi amaçlıyor. Çekilişe katılan her çifte durum analiz programı hediye ve tedavileri her ne olursa olsun (tüp bebek,aşılama, ilaç tedavisi vs. konaklama dahil ) %20 indirim sağlanacak.

Yapmanız gereken çok basit www.ekolay.net/saglik/tupbebek sayfasında yer alan soruyu doğru yanıtlayıp bilgilerinizi eksiksiz dolduruyor ve daha sonra ‘Tüp Bebek Uygulaması’ kazanmak için 750’inci kişi olmayı bekliyorsunuz.

İlk Tüp bebek paketi sahibi olan kullanıcı 15 Ocak 2009’da www.ekolay.net/saglik’tan açıklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.