2. S.T.E.P. eğitimleri başlıyor

Reklamcılık Vakfı tarafından, Reklamverenler ve Reklamcılar Derneği işbirliğiyle hazırlanan 2. S.T.E.P.--Reklamveren, 10 Mayıs’ta başlıyor.

21.04.2004 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılık Vakfı tarafından, Reklamverenler ve Reklamcılar Derneği işbirliğiyle hazırlanan 2. S.T.E.P.–Reklamveren, 10 Mayıs’ta başlıyor.

Eğitim programı ile reklamveren firmalardaki reklam ve pazarlama sorumlularının, pazarlama ve pazarlama iletişimi konularındaki temel donanımları ile marka yönetimi ve pazarlama enstrümanları konularındaki uzmanlıklarına katkıda bulunmak amaçlanıyor.

(Sektörün Temel Eğitim Programı) S.T.E.P.– Reklamveren eğitimi birbirini tamamlayan 9 modülden oluşuyor: İş Yönetimi, Reklamda Düzenleyici Kurallar, Marka, Rekabet Ortamı, Brief, Kampanya, Medya, Yapım, Hesap Verebilen Reklam.

Eğitimin bu yıl ki danışmanlığını, pazarlama ve pazarlama iletişimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Solution Training Başkanı Mark Jezewski üstleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.