2. Kenan Onuk Atletizm Özel Ödülü törenle sahibini bulacak

12. Yılmaz Sazak Uluslararası Yaş Grupları Atletizm Yarışmaları kapsamında, “Atletizme En Çok Destek Veren Medya Mensubu”na bu yıl...

27.02.2008 - 11:26 | MediaCat

12. Yılmaz Sazak Uluslararası Yaş Grupları Atletizm Yarışmaları kapsamında, “Atletizme En Çok Destek Veren Medya Mensubu”na bu yıl 2.si verilecek “Kenan Onuk Atletizm Özel Ödülü”nün sahibinin belirlenmesi için, Yılmaz Sazak U.Y.G.A. Yarışmaları Organizasyon Komitesi Başkanı – Yüksel İnşaat Başkan Yardımcısı & CEO’su Emin SAZAK başkanlığında gerçekleştirilen jüri toplantısında, adaylar arasında yapılan seçimlerde, bugüne kadar bağlı bulunduğu tüm kurumlarda Türk sporuna, özellikle atletizme en etkin haber desteğini veren medya mensubu olarak, Milliyet Gazetesi’nden Murat Ağca, bu ödüle layık bulundu.

12. Yılmaz Sazak Uluslararası Yaş Grupları Atletizm Yarışmaları kapsamında düzenlenen “3. Yılmaz Sazak Fotoğraf Kulvarı Sergisi” açılış kokteylinde gerçekleştirilecek ödül töreni, 28 Şubat 2008 tarihinde Yüksel İnşaat Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek. Yarışmalar sırasında çekilen fotoğraflardan oluşan Yılmaz Sazak Fotoğraf Kulvarı Sergisi, sporun sanatla buluşmasının güzel bir örneği olarak, bu yıl düzenlenen 3.sü ile artık geleneksel bir kimliğe büründü.

Ödül töreninde, “Kenan Onuk Atletizm Özel Ödülü” sahibine takdim edilecek 5bin YTL para ödülünün yanı sıra, Kenan Onuk Atletizm Özel Ödülü için başvuruda bulunan diğer medya mensuplarına da katılımlarından dolayı teşekkür belgeleri takdim edilecek.

Kenan Onuk Atletizm Özel Ödülü Jüri Üyeleri:

Yılmaz Sazak U.Y.G.A.Y Organizasyon Komitesi Bşk.-Yüksel İnşaat Bşk. Yrd. & CEO’su Emin SAZAK,

TMOK Üyesi, Sağlık ve Anti-Doping Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Emin ERGEN,

TMOK Yönetim Kurulu Üyesi ve Dünya Okçuluk Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Uğur ERDENER,

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet TERZİ,
Türkiye Atletizm Federasyonu AsBaşkanı Münir YARAŞ.

“Kenan Onuk Atletizm Özel Ödülü” ‘Atletizme En Çok Destek Veren Medya Mensubu’ Adayları:

Ali ERDOĞAN, Sabah Gazetesi
Celal DEMİRBİLEK, Hürriyet Gazetesi
Ercan ATA, Doğan Haber Ajansı
Güven GÖKTAŞ, TRT
Gökhan HEBEPÇİ, Doğan Haber Ajansı
Hamit TURHAN, Fanatik Gazetesi
İlhan AĞIRBAŞ, atletik.org
Mehmet Fatih DUMAN, Anadolu Ajansı

Murat AĞCA, Milliyet Gazetesi

Murat KOSOVA, NTV
Övünç ÖZDEN, Doğan Haber Ajansı
Uğur DEMİRKIRDI, Doğan Haber Ajansı