2. Bumerang Blog Ödülleri için geri sayım başladı

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Bumerang Blog Ödülleri, dijital reklam sektörüne yön veren ajansların, markaların ve bloggerların katılımı ile 29 Kasım Perşembe akşamı Hilton Convention Center’da düzenleniyor. Bumerang yayıncılarının toplam 7 kategoride ödüllerine kavuşacakları gecenin öncesinde ise Bumads liderliğinde düzenlenen ve dijital dünyanın önde gelen isimlerini bir araya getiren “Ustalardan İyi İçerik Atölyesi” başlığı altında çeşitli […]

15.11.2012 - 15:14 | MediaCat

2. bumerang blog ödüllerine geri sayım başlıyor

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Bumerang Blog Ödülleri, dijital reklam sektörüne yön veren ajansların, markaların ve bloggerların katılımı ile 29 Kasım Perşembe akşamı Hilton Convention Center’da düzenleniyor. Bumerang yayıncılarının toplam 7 kategoride ödüllerine kavuşacakları gecenin öncesinde ise Bumads liderliğinde düzenlenen ve dijital dünyanın önde gelen isimlerini bir araya getiren “Ustalardan İyi İçerik Atölyesi” başlığı altında çeşitli oturumlar gerçekleşecek. Oturumların ardından, Gizmodo Yazı İşleri Müdürü Matthias Sternkopf’un da konuşmacılar arasında yer alacağı panelle birlikte bloggerlar, ödüller öncesinde keyifli bir öğleden sonra yaşayacak.

 

2. Bumerang Blog Ödülleri Sahiplerini Buluyor

 

1500’ün üzerinde başvuru alan ve 20 bini aşkın SMS kullanımı gerçekleşen blog ödülleri, En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, En Sosyal Blog, En Bilge Forum, En İyi Yerel Site, En Uyumlu Site ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere toplam 7 ayrı kategoride sahiplerini bulacak. Blog ödüllerinin hemen ardından sahne alacak Mirkelam ve İskender Paydaş konserleri ile gece son bulacak.

 

Akademi, Medya ve Dijital Dünya Blog Ödülleri İçin Bir Araya Geldi

 

Bumerang yayıncılarının içeriklerini değerlendiren jüride, Fatih Çekirge, Fikret Ercan, Ertuğrul Özkök, Ayşe Arman, Fatoş Karahasan, Erdal Kaplanseren ve Özgür Bolat gibi Hürriyet ailesinin önde gelen isimlerinin yanı sıra, Günseli Özen Ocakoğlu ve Pelin Özkan gibi sektöre liderlik eden yayınların genel yayın yönetmenleri de bulunuyor. İsmail Hakkı Polat ve Yüce Zerey gibi akademisyenlere ilaveten, Demir Çilingir, Gürhan Demirel, Uğur Şeker, Fatih Güner, Sedat Kapanoğlu, Sina Afra, Deniz Utku ve İsmail Özdemir gibi dijital dünyanın liderleri de jüri kadrosunu oluşturan isimler arasında. Mizahi üslubuyla Blog Ödülleri’ni sunacak Geveze ve ödül törenin adından sahne alacak Mirkelam ve İskender Paydaş da jüri üyeleri arasında öne çıkan isimler arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.