Altın Pusula Ödülleri sahiplerini buldu

TÜHİD sektörün en iyilerini ödüllendirdi.

26.05.2017 - 15:01 | MediaCat

Altın Pusula Ödülleri sahiplerini buldu

45. yılını kutlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri, 25 Mayıs Perşembe akşamı Grand Pera-Emek Sahnesi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

BM Türkiye Mukim Koordinatörü ve UNDP Türkiye Mukim Temsilcisi Irena Vojáčková-Sollorano, İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı, Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner’in katıldığı gecede, iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri ile seçici kurul üyelerinin yanı sıra kamu ve özel sektör temsilcileri, medya ve halkla ilişkiler profesyonelleri, akademisyenler ve genç iletişimciler de yer aldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan TÜHİD Başkanı Gonca Karakaş, bu yıl 16’ncı kez gerçekleştirilen Altın Pusula Ödülleri için projelerin titizlikle incelendiğini ve başarılı projelerin de ödüllendirildiğini söyledi. Konuşmasında ayrıca geleceğin dünyasında iletişimin önemini vurgulayan Karakaş, “Bu yılki temamızı ‘İyiliğin İletişimi, İletişimin İyiliği’  olarak belirledik. Amacımız, iyilik kavramını bireyselden kurumsala kadar geniş bir yelpazede değerlendirmektir.“ dedi.

“İyiliğin İletişimi, İletişimin İyiliği” temasıyla gerçekleştirilen 16’ncı Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ne bu yıl 242 proje başvurusu yapıldı. Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşe Şule Kut’un Seçici Kurul Başkanlığı’nda toplam 41 proje ödüllendirildi. TÜHİD-KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü’nün ilk kez verildiği gecede Betûl Mardin ve TÜHİD Kurucusu Prof. Dr. Alâeddin Asna adına takdim edilen, “Betûl Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler Ödülü” ve “Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü” de sahiplerini buldu. UNDP Özel Ödülü ise altıncı defa verilmiş oldu.

16. Altın Pusula Ödül Töreni; Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, Grand Pera – Emek Sahnesi, BrandMap, Halklailiskiler.com, Habermetre, Medya Takip Merkezi, İltek, Scala Mice, ONS Tanıtım, Solid Technical Solutions, Sosyopat, Elapro, Faselis, Memorial ve Özlem Kristal sponsorluğunda gerçekleşti.

16. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nin tüm kazananları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.