Çığır Açan Marka

 

“Kendi şirketinizi kurmaya can atsanız da, gönülsüz bir girişimci olsanız da, kendi markanızı yaratmak zorundasınız. Catherine Kaputa bu zorlu işi kendi kişisel ve profesyonel çalışması haline getirdi ve bu kitapta, giriş ücretinden kat kat değerli sırlarını paylaşıyor. Şimdi işe koyulun ve markanızı yaratın!”

 

—Daniel H. Pink, DRIVE ve AKLIN YENİ SINIRLARI’nın yazarı  

 

Günümüzün zorlu piyasasında her yaştan pek çok kişi girişimci belirsiz bir gelecekle karşı karşıya. Hayaliniz ister geniş ölçekli bir girişim yaratmak olsun, isterse tek başınıza başarılı bir iş kurmak olsun, başarılı olmak için sahip olduğunuz her şeyi güçlendirmeli ve her fırsatın peşinden koşmalısınız. Markalaşmak ve girişimcilik siz son vermeye karar verene kadar devam eden bir yolculuktur. Bir marka girişimcisi olarak her zaman bir sonraki hamleyi düşünüyor olmalısınız.

 

Çığır açan markalaşma zihniyeti hem stratejik ve yaratıcıdır hem de her yerden bir fikir doğabileceğini bilir. Çığır açan markalaşma maceranız boyunca keşfedebileceğiniz yeni yollar ve deneyebileceğiniz yeni taktikler her zaman var. Kaputa dünyadan başarılı girişim örnekleri eşliğinde markalama zorluklarının üstesinden nasıl geleceğinizi anlatıyor.

 

Kitap Kimlere Hitap Ediyor?

 

Çığır Açan Marka, herhangi bir yerde herhangi bir iş kuran herhangi birine, yani:

 

  • Bir hayali ve amacı olan girişimcilere
  • “Gerçek” bir iş bulamayan gönülsüz girişimcilere
  • Bir şirket içerisinde bir iş kolunu yöneten kurumsal girişimcilere
  • Küçük bir iş kurmayı ya da yönetmeyi amaçlayan herhangi bir kişiye
  • Tek başına bir işle veya meslekle uğraşanlara
  • Bu dünyada fark yaratmak isteyen, kâr amacı gütmeyen veya sosyal olan girişimcilere hitap ediyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.