Zynga ve Hasbro güçlerini birleştirdi

Hasbro, Zynga’nın en popüler markalarıyla geniş bir ürün yelpazesi geliştirmek için dünya çapında özel bir stratejik iş birliğine imza attı.

15.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Dünya oyuncak devlerinden Hasbro ve dünyanın en büyük sosyal oyun geliştiricilerinden Zynga, 9 Şubat 2012 tarihinde önemli bir anlaşmaya imza attı. Bu anlaşmayla Hasbro, Zynga’nın en popüler sosyal oyunlarını, markalarını temel alarak oyun ve oyuncak kategorisinde kapsamlı ürün serileri geliştirme ve dağıtma hakkına sahip oldu.

Ayda 227 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Zynga, FarmVille, CityVille ve Words With Friends gibi dünyanın en popüler Facebook oyunlarının yaratıcısı. Bu anlaşmayla Hasbro, farklı oyun ve oyuncak kategorilerinde kapsamlı ürün serileri geliştirerek Zynga’nın en sevilen oyunlarına farklı bir eğlence boyutu kazandıracak. Bu işbirliği hem Hasbro hem de Zynga markalarını bir araya getirecek yeni ürünlere de fırsat verecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.