Zorlu’da yeni atama

2007 yılında faaliyet alanlarını genişleterek Gayrimenkul sektörüne adım atan Zorlu Grubu, Gayrimenkul Grubu Murahhas Üyeliğine

06.02.2008 - 13:53 | MediaCat

2007 yılında faaliyet alanlarını genişleterek Gayrimenkul sektörüne adım atan Zorlu Grubu, Gayrimenkul Grubu Murahhas Üyeliğine Şule Zorlu’yu atadı.

Profesyonel iş yaşamına Denizbank’ta başlayan ve yaklaşık 5 yıl bu kurumda çeşitli departmanlarda görev alan Şule Zorlu, risk yönetimi, bütçe – planlama ve kurumsal bankacılık alanlarında yoğunlaştı. Bankacılık sektöründe son olarak Denizbank iştiraklerinden Anadolu Kredi Kartları şirketinde Murahhas Üyelik görevini üstlendi. Daha sonra Zorlu Tekstil Grubu’nda görev alan Şule Zorlu, son 4 yıl boyunca da Linens Pazarlama AŞ’de Genel Müdürlük yaptı. Şule Zorlu, halen Vestel Elektronik AŞ’nin Yönetim Kurulu Üyeliğini de sürdürüyor.

Murahhas Üyeliğini Şule Zorlu’nun üstlendiği Gayrimenkul Grubu’nun iddialı projeleri arasında geçtiğimiz yıl satın alınan Karayolları arazisinde yapılacak Zorlu Center da yer alıyor. 2010 İstanbul Kültür Başkenti’ne yakışır nitelikte bir proje olması için uluslararası platformda tanınmış mimarların katıldığı bir yarışma düzenleyen Zorlu Gayrimenkul, seçilecek proje ile dünyaya örnek olacak bir eserin İstanbul’a kazandırılmasını hedefleniyor.

Zorlu Center’ın, kongre merkezi, otel, kültür – sanat mekanları ve İstanbulluların nefes alacağı geniş yeşil alanlarıyla farklı işlevleri birarada barındıracak bir kompleks olması planlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.