Zorlu Enerji Grubu’na “İnsana Saygı Ödülü”

Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen “İnsana Saygı Ödülü”, bu yıl Zorlu Enerji Grubu’na geldi.

17.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen “İnsana Saygı Ödülü”, dün Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle enerji sektörü kategorisinde Zorlu Enerji Grubu İnsan Kaynakları Müdürü Öniz Paşolar’a takdim edildi.

 Ödüller, Kariyer.net aracılığıyla ilan yayınlayan firmaların, yapılan başvuruları yanıtlama oranlarına göre verildi. Zorlu Enerji Grubu, başvurulara en kısa sürede geri dönüş yapan ve başvuruların tamamını cevaplayan enerji şirketi olarak bu ödülü aldı. Zorlu Enerji Grubu İK Müdürü Öniz Paşolar, çalışan memnuniyetinin ilk adımının işe alım süreçlerinden geçtiğini söyledi. Paşolar, Grup olarak işe alım stratejilerini belirlerken iş başvurusu yapan adaylara empati ile yaklaşılması gerektiğini belirtti.

Öniz Paşolar ödül töreninde yaptığı açıklamada, Zorlu Enerji Grubu’nun sektörde rekabet gücünün hızla artmasında ve çalışanlar için tercih edilen bir şirket olmasında işe alım süreçlerinde gösterilen yüksek performansın yanı sıra çalışana duyulan saygının da önemli bir rol oynadığını söyledi. Paşolar, Zorlu Enerji Grubu’nun, çalışan memnuniyeti ve aidiyetini ön planda tutan iş anlayışının “İnsana Saygı Ödülü” ile tescillenmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirtti. “Kurumların uzun vadede güven uyandırabilmesi ve itibarlarını konumlandırabilmesi için iş başvurusu yapan adaylara olumlu ya da olumsuz en kısa zamanda mutlaka yanıt vermesi gerekir. Yanıtların ne şekilde ve ne zaman verildiği o şirketle ilgili genel kanıyı oluşturur” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.