MediaCat

Zorlu Enerji’ye Euromoney’den ödül

Zorlu Enerji, Project Finance dergisi tarafından verilen “2011 Ortadoğu’nun En İyi Yenilenebilir Enerji Finansmanı Ödülü”nü aldı.

Zorlu Enerji’ye Euromoney’den ödül

Zorlu Enerji, 158 milyon dolarlık yatırımla Pakistan’da inşa ettiği rüzgar santrali projesi ile Euromoney’nin yan yayını Project Finance dergisi tarafından verilen “2011 Ortadoğu’nun En İyi Yenilenebilir Enerji Finansmanı Ödülü”nü aldı.

Zorlu Enerji’nin Pakistan’ın Thatta şehrinin Jhimpir eyaletinde inşasını sürdürdüğü, ülkenin ilk rüzgar santrali projesi, Euromoney Uluslararası Yayın Grubu’nun bir yayını olan aylık ekonomi ve finans dergilerinden  Project Finance tarafından ödüllendirildi.

35 yıldır finans, hukuk, enerji ve taşımacılık sektörü için iş dünyasına ilişkin bilgiler sunan Project Finance, bu yıl 13’üncü kez alanında önemli başarılara imza atmış şirketlere ödül verdi. 350 proje arasından yenilik, problem çözme, en iyi uygulama, risk azaltma, altyapı projelerinde finansman teslimat hızı, sürdürülebilirlik gibi kriterler dikkate alınarak sıralama yapıldı.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.