ZEYNEP’İ IKEA KOLTUĞUNDAN KALDIRAN KAZANIYOR

IKEA, herkesi 01 Aralık tarihinde başlatacağı sanal dünyada gerçekleşecek çok keyifli bir yarışmaya davet ediyor...

01.12.2010 - 00:00 | MediaCat

IKEA, herkesi 01 Aralık tarihinde başlatacağı sanal dünyada gerçekleşecek çok keyifli bir yarışmaya davet ediyor. Ocak sonuna kadar devam edecek olan yarışmaya katılmak isteyenleri www.hayattakalkmam.com adresindeki “Zeynep” karşılayacak. Yarışmanın amacı; odasını IKEA ile döşemiş olan Zeynep’i en sevdiği koltuğu olan KIVIK Tendo 2’li kanepeden kaldırmaya ikna etmek.

Oldukça interaktif olan bu yarışmada ekranda görülen birçok mobilya ve aksesuar tıklanabilir özelliktedir. Her biri tıklandığında Zeynep’in farklı tepkileri ile karşılacak olan kullanıcıları keyifli ve bir o kadar da şaşırtıcı farklı bir deneyim bekliyor.

Katılan herkesin çekilişe hak kazanacağı yarışmada, Milli Piyango tarafından yapılacak çekiliş sonunda  kazanan beş kişiye Zeynep’in oturduğu KIVIK Teno 2’li kanepe hediye edilecektir. Çekiliş sonrasında kazananlar www.IKEA.com.tr’de yayınlanacaktır.

Siz de IKEA’nın bu sıradışı ve bir o kadar da keyifli ve heyecanlı yarışmasına katılmak için vakit kaybetmeden “www.hayattakalkmam.com”adresine tıklayın ve Zeynep ile tanışma fırsatını yakalayın. Bakalım siz Zeynep’i koltuğundan kaldırabilecek misiniz? 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.