Zero to One “Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi” başlıyor

Koç Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 9 Mart'ta gerçekleşecek.

12.02.2019 - 17:06 | MediaCat

Zero to One "Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi" başlıyor

Koç Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Zero to One “Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi” 9 Mart Cumartesi günü Rumelifeneri Kampüsü’nde yer alan Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye’nin başarılı girişimcilerinin mesleki tecrübelerini ve ilham veren hikâyelerini üniversite öğrencilerine aktaracakları etkinlikte katılımcılar farklı kariyer yollarını ve bakış açılarını deneyimleme, bir girişimcinin hayatını yakından görme fırsatı bulacaklar. Etkinlik boyunca ana sahnedeki konuşmaların yanı sıra başarılı girişimlerin ve çeşitli firmaların düzenledikleri seminerler ve örnek olay incelemeleri de olacak.

TüSİAD Başkanı Erol Bilecik, Aslanoba Capital Kurucusu Hasan Aslanoba, Markafoni Kurucu Ortak Tolga Tatari, Mekan.com ve Fırsat Bu Fırsat Kurucusu Reyhan Cepik gibi isimlerin konuşmacı olarak katılacakları Zero to One “Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi”ne katılmak isteyenler etkinliğe buradan kayıt olabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.