Zenithmedia’ya yeni müşteri

Zenithmedia müşteri portföyüne yeni bir müşteri ekledi. Medya planlama ve satın alma işleri için...

28.05.2008 - 09:20 | MediaCat

Zenithmedia müşteri portföyüne yeni bir müşteri ekledi. Medya planlama ve satın alma işleri için şimdiye kadar Universal McCann’den hizmet alan Durex markası, bundan sonra Zenithmedia ile çalışma kararı aldı.

Zenithmedia’dan konuyla ilgili bir açıklama yapan Yeni İşler ve Uluslararası Medya Direktörü Esra Ulaştır Durex’le yapılan anlaşmayla sonuçlanan süreç hakkında şunları söyledi: “Reklamverenler artık sadece ucuz satınalma yöntemleriyle değil akıllı satınalma yöntemleriyle de ajans seçimi yapmaya başladı. Büyük konkurların yanı sıra yıl içinde ajans değiştiren müşterilerin toplam değerleri çok yüksek. Artık müşterilerin çoğu tüketici ile buluşacakları yenilikçi uygulamalarla daha fazla ilgileniyor. Verdiğimiz temel hizmetler planlama, satın alma, analiz ve raporlamanın yanında ağırlık verdiğimiz tüketici analizleri, rekabet analizleri ve müşteriye yönelik özel proje ve stratejilerle ‘müşteriye özel’ hizmet veriyoruz.

Durex içinde böyle bir yöntem izledik ajans olarak heyecanımızı tüm bilgilerimizle birleştirerek Eastern Europe SSL International yetkilileri ve Türkiye SSL Genel Müdürü Erdinç Nuray ile yaptığımız görüşmeler sonucunda kendilerine iki adet sunum yaptık. ROI temelli yaklaşımımızla gerçekleştirdiğimiz sunumlarda ürün, rekabet, tüketici analizleri ışığında ZenithOptimedia’nın özel medya araçlarını kullanarak optimizasyonlar yaparak stratejimizi oluşturduk.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.